poniedziałek, 9 września 2013

Jesiennie

Witajcie!

Rozpoczął się wrzesień, pomału idzie jesień. Bardzo lubię tę porę roku, szczególnie wtedy gdy jest słonecznie a drzewa mienią się różnokolorowymi liśćmi. W swoim domu mam ochotę otoczyć się brązowymi, zielonymi i fioletowymi tkaninami. Usiąść wygodnie na miękkiej kanapie, przykryć się kocem i z kubkiem kakao lub herbaty z cytryną spędzić miło czas. Niestety u nas ciągle trwa remont, w mieszkaniu jest rozgardiasz, brakuje czasu, więc o tak miłych chwilach mogę co najwyżej pomarzyć. Mam nadzieję, że do listopada będzie już spokój  i nastaną piękne dni :-) grunt to nadzieja.

Tymczasem przedstawiam Wam kolejne kartki, które ostatnio są u mnie na topie. Gdy wykonam jedną, to od razu pojawia się pomysł na kolejną. Dominuje tutaj kolorystyka jesienna: brązy, pomarańcze, zielenie a także motywy takie jak jabłuszko czy grzybek.

Pierwsza z nich typowo urodzinowa, wykorzystałam w niej piękny papier z Galerii Papieru z ptaszkiem i motywem kwiatów, starałam się jak najmniej go ozdobić, by nie odwracać uwagi od głównego motywu.


Oto seria z jabłuszkiem i grzybkiem :-) bardzo jestem z nich zadowolona: 


I skromniejsza kartka urodzinowa z motywem wędkarskim, np. dla jakiegoś pana :-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz