O MNIE

Witaj w Pracowni u Pati!

Nazywam się Patrycja Findzińska i mieszkam razem z mężem i dwójką cudownych chłopców w zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Ząbkowicach. Jestem szczęśliwą żoną oraz mamą Piotrusia i Szymonka.
Pasja tworzenia tkwi we mnie od zawsze. Już w dzieciństwie uwielbiałam spędzać czas na malowaniu, rysowaniu i pracach manualnych, a mama w tym temacie była  moim przewodnikiem. Również dzięki mamie zainteresowałam się projektowaniem wnętrz.
7 lat temu podczas pobytu w Anglii odkryłam scrapbooking, uwielbiam tworzyć tą techniką kartki okolicznościowe. Od niedawna  odkrywam również jak wielką radość i satysfakcję daje mi szycie oraz szydełkowanie - póki co stawiam w tych dziedzinach pierwsze kroki. W międzyczasie ukończyłam architekturę wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i projektowanie wnętrz jest moją kolejną pasją.
Ostatnio moje życie kreatywne mocno zwolniło ponieważ teraz moją najważniejszą rolą jest bycie Mamą ;-) W głowie jednak pełno planów i marzeń :-) 
W tym blogu pragnę dzielić się z Wami nie tylko moją twórczością, ale również moim macierzyństwem. Możecie tu więc poczytać o rozwoju naszych dzieci, w jaki sposób spędzamy z nimi czas a także o naszych rodzinnych wycieczkach małych i dużych.

Zapraszam serdecznie do naszego radosnego świata!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz