piątek, 2 października 2015

Przybędzie nas :-)

Witajcie!

Idą zmiany. Nie tylko na blogu, ale również w życiu osobistym, ponieważ Piotruś zostanie starszym bratem :-)) Czekamy na Szymonka, który jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pojawi się w naszej rodzinie z początkiem stycznia.

Fot. Joanna z BABY foto

Tymczasem postanowiłam wprowadzić pewną zmianę na blogu. Mianowicie połączyłam dwa blogi Z dzidziusiem w świat i W pracowni u Pati. Teraz wszystkie posty, zarówno te dotyczące rękodzieła jak życia rodzinnego oraz czasu spędzonego z dziećmi będą pojawiały się na jednym blogu W pracowni u Pati. Ten drugi przestanie być kontynuowany. Wszystkie posty archiwalne z bloga Z dzidziusiem w świat zostały przeniesione tutaj :-)


Moja pracownia to teraz nie tylko miejsce gdzie szyję, projektuję i tworzę, ale również miejsce, gdzie wykonuję z synkiem prace plastyczne, gdzie czytamy, eksperymentujemy, naklejamy i bawimy się. Dlatego postanowiłam wszystko połączyć w całość :-) Mam nadzieję, że nie będzie Wam ta zmiana przeszkadzać, a wręcz przeciwnie będziecie na bieżąco z tym, co w moim kreatywnym życiu się dzieje. Dla porządku wprowadzę na samej górze etykiety tak, aby łatwiej Wam było odnaleźć interesujące Was tematy.

Pozdrowionka i uściski! :-*

7 komentarzy:

 1. O, super! Gratulacje i wszystkiego dobrego dla całej rodzinki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Ja mam termin na 7 stycznia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wooow! Super wobec tego i ja Wam serdecznie gratuluję :-) Najlepsze jest to, że ja również mam termin na 7 stycznia :-))

   Usuń
  2. Ale się zgrałyśmy :) my czekamy na Dorotkę

   Usuń
  3. Super, no to u Was dwie dziewczynki a u nas dwaj chłopcy ;-D

   Usuń
 3. Gratulację!!! Super. Dwa to bardzo fajna liczba - coś o tym wiem :) Jeszcze raz serdeczne gratulacje!

  OdpowiedzUsuń