środa, 2 października 2013

Wspomnienia z jesiennego Craftshow

W ubiegłą sobotę po raz pierwszy pojechałam na imprezę scrapbookingową do Krakowa. Było wspaniale! Najbardziej podobały mi się warsztaty z Agnieszką, były to moje pierwsze w życiu takie zajęcia scrapbookingowe w większym gronie. Poznałam fantastyczne osoby o podobnych pasjach, które zachwycały się nowo poznanymi technikami oraz akcesoriami podobnie jak ja :-) Agnieszka jest przesympatyczną osobą, udzieliła nam wielu cennych rad i wskazówek, było wesoło, miło, a czas przeleciał zdecydowanie za szybko ;-) A oto fotorelacja:

Nasz zespół warsztatowy :-)


foto: Magda Matraszek


 A tak pilnie i z zapałem pracowałyśmy:

Poniższe zdjęcia zamieszczam dzięki uprzejmości Joli- Jola dziękuję :-)


Tak wyglądało moje miejsce pracy:


 I powstała pierwsza kartka świąteczna w tym roku z pudełkiem. Nigdy wcześniej nie wykonywałam pudełka na kartkę, wydawało mi się to bardzo pracochłonne i trudne. Tymczasem Agnieszka pokazała, że jej wykonanie jest łatwe i przyjemne :-)
 Udało mi się w trakcie warsztatów w drodze losowania wygrać zestaw papierów i akcesoriów do scrapbookingu :-) Potem brałam udział również w warsztatach fotograficznych z Magdą, która zdradziła uczestniczkom wskazówki dotyczące fotografowania prac, np. kartek, scrapów, itd. Na koniec udałam się do dużej sali, gdzie zgromadzeni byli wystawcy, u których mogłam zakupić akcesoria takie jak papiery, wstążeczki, tekturki, itp...oj musiałam się ostro pilnować by nie wydać majątku, bo najchętniej to wykupiłabym wszystko :-DŻałuję tylko, że nie wzięłam udziału w różnego rodzaju akcjach i konkursach, ale już niestety nie starczyło mi czasu. Wróciłam do domu podekscytowana, lekko oszołomiona i szczęśliwa, z pewnością wrócę tam za rok! Było super!

pozdrawiam Was serdecznie :-*


2 komentarze:

  1. Pati, było świetnie...to fakt.
    Zdecydowanie za krótko...

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne takie spotkania.
    P.S. Chciałabym umieć tak równiusio wycinać listki i inne drobiazgi...

    OdpowiedzUsuń