środa, 18 maja 2016

Dla młodego miłośnika motoryzacji

Raz w miesiącu na moim blogu pojawiają się wpisy w ramach projektu Przygody z Książką. Dzisiaj będzie coś dla fanów motoryzacji :-)

Kiedy urodził się Szymonek kupiliśmy naszemu Piotrusiowi dwie książki pt. Na Budowie i Ciężarówki. Inspiracją stała się dla nas taka sama książka wypożyczona z bilbioteki jednak starszego wydania i różniąca się odrobinę zawartością. 

Książki są o tyle ciekawe, że z okienkami! Czy Wasze dzieci też uwielbiają okienka w książkach?

Na Budowie, Ciężarówki
Wydawnictwo AWM 2015
Opracowanie graficzne i projekt okładki: Piotr Kozera


Piotruś uwielbia te dwie książki, ciągle są u niego "na czasie". Posiadają twarde karty i okienka, można się z nich wiele dowiedzieć na temat różnych pojazdów oraz maszyn budowlanych - ja jestem już wyedukowana ;-) Synek sobie pięknie wzbogacił słownictwo dzięki powyższym pozycjom.

Szata graficzna jest bardzo kolorowa i to niestety działa trochę na minus. Zbyt dużo się dzieje w tle prezentowanych pojazdów, a sama prezentacja pojazdów i opisy są dosyć chaotyczne. Nie mniej jednak synek w tej książce zakochał się od pierwszego wejrzenia ;-D  Dzisiaj mało tekstu a więcej zdjęć, zobaczcie sami:Post powstał w ramach projektu Przygody z Książką, zapraszam do odwiedzenia pozostałych blogów, biorących udział w projekcie :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz